انواع مشاوره

خدمات مشاوره ما بسیار متنوع و در حوزه‌های مختلف می‌باشند. مشاوره کاری، تحصیلی، روشهای اخذ اقامت، مشاوره سفر، کسب و کار و نظام وظیفه تنها برخی از مهمترین خدمات مشاوره ای می‌باشد که افراد بسیاری خواهان دریافت آن می‌باشند.

علاوه بر تنوع ما سعی کرده‌ایم روند دریافت مشاوره را بهبود ببخشیم و خدمات خود را علاوه بر مشاوره حضوری به مشاوره تلفنی و اینترنتی و همچنین دریافت نوبت اینترنتی نیز گسترش دهیم.

مشاورین بین‌المللی

در بسیاری از مواقع برای پیگیری مسائلی که در خارج از کشور محل اقامت خود دارید نیاز به دریافت مشاوره هستید تا با آگاهی از قوانین کشور مورد نظر بتوانید برای انجام امور خود برنامه ریزی نمایید و با صرف حداقل زمان و هزینه بهترین بازدهی و نتیجه را دریافت نمایید. تیم نوین پارسیان با قراردادهای کاری با مشاورین و وکلای بین المللی در کشورهای مختلف آماده ارائه خدمات مشاوره به شما می‌باشد.

 

مشاوره شغلی

به دنبال بهترین تصمیم برای آینده حرفه‌ای خود هستید؟ می‌خواهید از اوضاع شغل خود در سایر کشورها مطلع شوید؟ اینجا سوالات خود را مطرح نمایید.

مشاوره تحصیلی

برای آگاهی از بهترین مقصد جهت ادامه تحصیل با توجه به رزومه، توان علمی، وضعیت زبان و علایق خود از بخش مشاوره تحصیلی دیدن کنید.

مشاوره نظام وظیفه

اگر در مورد وضعیت نظام وظیفه خود سوال یا مشکلی دارید می‌توانید درخواست مشاوره خود را در این قسمت طرح نمایید.

مشاوره اخذ اقامت

در صورتی که جهت اخذ اقامت از یک کشور خاص نیاز به راهنمایی و مشاوره با کارشناسان مهاجرتی دارید از این بخش دیدن کنید.

مشاوره کسب و کار

شاید قصد راه اندازی یک کسب و کار در یک کشور خارجی داشته باشید و سوالاتی در مورد نحوه انجام آن دارید. ما به شما کمک می‌کنیم.

ثبت درخواست مشاوره

برای استفاده از خدمات مشاوره ما می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین و از طریق سایت ارسال نمایید. مشاورین مجموعه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.